نصب سوند ادرار درمنزل در مشهد|  ، امنیت خاطر و اعتماد | خدمات پزشکی و پرستاری در منزل سروش

نصب سوند ادرار درمنزل در مشهد | ۲۲ سال سابقه فعالیت دارای مجوز از وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی | سوند ادرار زنان ، نحوه سوند گذاری در با

نصب سوند ادرار درمنزل در مشهد| ، امنیت خاطر و اعتماد | خدمات پزشکی و پرستاری در منزل سروش

نصب سوند ادرار درمنزل در مشهد : با افتخار اعلام می نماییم که مدیریت مرکز شبانه روزی خدمات پزشکی و پرستاری در منزل سروش ، پزشک می باشند و کاملا به مجموعه نظارت می نمایند (سوند ادرار زنان ، نحوه سوند گذاری در بانوان ، وصل سوند در منزل ، نصب سوند در منزل مشهد ، فیلم نصب سوند در منزل ، هزینه تعویض سوند در منزل ، فیلم آموزش گذاشتن سوند فولی ، رفع گرفتگی سوند ادرار) این مرکز دارای 22 سال سابقه مستمر بوده که دارای مجوز از وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی نیز می باشد.

 نصب سوند ادرار درمنزل در مشهد :  مرکز شبانه روزی خدمات پزشکی و پرستاری سروش یکی از بزرگترین افتخاراتش این می باشد که در اعزام نیرو جهت هرگونه خدمات و اعلام نیازهایی از جمله (سوند ادرار زنان ، نحوه سوند گذاری در بانوان ، وصل سوند در منزل ، نصب سوند در منزل مشهد ، فیلم نصب سوند در منزل ، هزینه تعویض سوند در منزل ، فیلم آموزش گذاشتن سوند فولی ، رفع گرفتگی سوند ادرار) بسیار دقیق می باشد چرا که این مرکز 1- کارشناسان اعزامی مرکز پرستاری در منزل سروش از نیروهای با سابقه کار بیمارستان هستند 2- مراقبین که به منازل اعزام می‌شوند، افراد متعهد، مجرب و آموزش دیده هستند 3- مراقبین که به منازل اعزام می‌شوند، تحت پوشش بیمه حوادث قرار می‌گیرند .

جهت استفاده از خدمات با شماره های زیر تماس بگیرید

09153150004 - 09155163299 05138444300

نصب سوند ادرار درمنزل در مشهد : خدمات مرکز پرستاری در منزل سروش علاوه بر (سوند ادرار زنان ، نحوه سوند گذاری در بانوان ، وصل سوند در منزل ، نصب سوند در منزل مشهد ، فیلم نصب سوند در منزل ، هزینه تعویض سوند در منزل ، فیلم آموزش گذاشتن سوند فولی ، رفع گرفتگی سوند ادرار)  عبارتند از 1- خدمات پزشکی و پرستاری به طور شبانه روزی و ۲۴ ساعته ارائه می‌شود 2- تیم پزشکی شامل ویزیت پزشک عمومی و متخصص می‌باشد 3- تیم اورژانس و پرستاری ۲۴ ساعته در خدمت بیماران هستند 4 - خدمات مراقبین که در شیفت  روز یا  شب به منزل اعزام می‌شوند شامل دارو دادن دستشویی و حمام بردن _ شستن لباس _ غذا درست کردن و غذا دادن به بیمار است 5-  مراقبین علاوه بر انجام امور مربوط به بهداشت و تغذیه سالمند، به عنوان یک همدم برای روحیه دادن به بیماران نقش مهمی را ایفا می‌کنند. در شرایطی که امروزه فرزندان مشغله زیادی دارند و زمان کوتاهی برای هم صحبتی با افراد سالمند دارند، روحیه دادن مراقب به سالمند و بیمار می‌تواند در بهبود وضعیت بیماری آنها خیلی مهم باشد می باشد.

وصل سوند ادرار در منزل برای بیماران ، سالمندان و افراد ناتوان به علت های مختلفی مانند تکرر ادرار ،عدم توانایی در کنترل ادرار ،اندازه گیری جذب و دفع بیمار و غیره انجام می شود.

اندازه لوله مخصوص وصل سوند ادرار هم نسبت به سن ، جنس و اندازه مجاری ادراری بیماران متفاوت است و یکی از شایع ترین عوارض نصب سوند ادرار تنبلی مثانه و عفونت می باشد.

مرکز خدمات پرستاری در منزل سروش با اعزام پرستار به منزل خدمات نصب سوند ادرار در منزل را در بهترین شرایط همراه با پیشرفته ترین تجهیزات استریل شده انجام می دهد.

هزینه وصل و تعویض سوند ادرار در منزل ارائه شده توسط تمام موسسات بر حسب ابلاغیه وزارت بهداشت و نرخ مصوب برای خدمات درون منزل می باشد. قیمت سوند، مسیر طی شده، سایر خدمات همزمان، زمان ارائه و… در تغییر هزینه وصل و تعویض سوند در منزل نقش دارند. آنچه مسلم است هزینه نصب و تعویض سوند در منزل فقط مربوط به همان خدمات می باشد در صورت درخواست سایر خدمات در حین انجام وصل و تعویض سوند در منزل ، مانند تزریق سرم در منزل در مشهد قیمت آنها جداگانه محاسبه می گردد. قیمت سوند در منزل مرکز شبانه روزی سروش شفاف و منصفانه است. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر درباب قیمت سوند در منزل با خطوط ارتباطی ما تماس بگیرید. می توانید از مشاوره رایگان درباره قیمت سوند در منزل و نحوه دسترسی به آن بهره مند شوید همچنین اگر پیشنهاد و انتقادی از نحوه ارائه خدمات وصل سوند در منزل یا قیمت سوند در منزل داشته باشید استقبال می کنیم . هدف ما جلب رضایت شما در باب هزینه وصل ، نصب و تعویض سوند در منزل می باشد.

انواع سوند ادرار

سوند ادرار را به طور کلی به دو دسته سوند دائمی و موقت تقسیم می کنند که در ادامه با انواع سوند ادرار به طور کلی آشنا می شویم.

سوند دائمی

این سوند برای استفاده کوتاه مدت و بلند مدت است و به شکل دائمی در مثانه کار گذاشته می شود این سوند‌ ها را با نام سوند فولی نیز می‌شناسند. روش نصب سوند ادراری بلند مدت تقریبا همانند نصب سوند های کوتاه مدت است و به این شکل می باشد که یک پرستار مجرب عمدتا از طریق مجرای ادرار نصب این سوند را در محل خود انجام می‌دهد. گاهی نیز ممکن است وصل سوند از طریق ایجاد یک سوراخ در پایین شکم توسط پزشک اورولوژیست در ابتدای مجرای ادرار صورت گیرد. این نوع سونداژ به عنوان وصل سوند داخلی می باشد و در ابتدای خود دارای یک بالن کوچک بوده که با آب مقطر پرشده تا از خارج شدن سوند جلوگیری شود.

سوند موقت

ممکن است یک فرد فقط یک بار به وصل سوند ادرار نیاز داشته باشد. به عنوان مثال فردی که جراحی می کند ممکن است فقط یک بار به سونداژ نیاز داشته باشد، در این وضعیت برای بیمار نصب سوند یکبار مصرف اتفاق می افتد، وصل این سوند هم مانند نصب سوند دائم، هم از طریق مجرای ادراری و هم زیر شکم قابل جا گذاری است.

نصب سوند ادرار درمنزل در مشهد : ما در این مطلب به موضوعات سوند ادرار زنان ، نحوه سوند گذاری در بانوان ، وصل سوند در منزل ، نصب سوند در منزل مشهد ، فیلم نصب سوند در منزل ، هزینه تعویض سوند در منزل ، فیلم آموزش گذاشتن سوند فولی ، رفع گرفتگی سوند ادرار پرداختیم. ضمنا مجموعه پرستاری در منزل سروش در مورد نصب سوند ادرار درمنزل در مشهد هم با بهترین شرایط در خدمت شما عزیزان می باشد شما عزیزان میتوانید جهت دریافت مشاوره رایگان با یکی از شماره های زیر تماس برقرار نمایید.

09153150004 - 09155163299 05138444300